spolupráce

Interiérové studio ORETTE DESIGN jsem založil s jedním hlavním účelem, a to pomoci lidem při zařizování jejich vysněného bydlení a zajistit jim tak pocit klidu a radosti, který jim estetika nového bydlení do domova přinese. Mým produktem je nadšený klient, který bydlí ve svém vysněném domově.

Už od základní školy jsem se pohyboval v oblasti interiérů a stavebnictví a poté, co jsem tento obor vystudoval, získal jsem několikaletou praxi při práci designéra v interiérovém studiu. Vždy jsem věděl, že mě tahle práce naplňuje a že se jí chci věnovat naplno, a proto jsem se rozhodl založit své vlastní studio ORETTE DESIGN, které Vám zařídí kompletní návrh a realizaci prémiového interiéru na míru.

Filip Bednář

CEO & founder

01

 Zde se spolu poprvé kontaktujeme prostřednictvím osobní schůzky či videohovoru.  Po uzavření vzájemné dohody společně probereme veškeré detaily a předáme si podklady pro realizaci návrhu. Je důležité být co nejvíce konkrétní a nachystat si inspirace, které odpovídají Vašemu vkusu.

Teď je řada na mně, kdy udělám návrh dispozičního řešení dle Vašich předem daných preferencí a možností, které důkladně probereme na úvodní schůzce.

02

03

Zde si odsouhlasíme podobu dispozičního návrhu a bude následovat vypracování kompletní 3D vizualizace projektu. 

Ihned po schválení zkompletujeme všechnu výkresovou dokumentaci se soupisem zařizovacích prvků, abyste měli přehled, co vše bude pro finální realizaci potřeba. Vše obsažené v návrhu je reálně dostupné a dá se zrealizaovat.

04

05

V této fázi projdeme všechny dodavatele, zařídím cenové nabídky a objednám potřebné zařizovací prvky či truhláře. Během realizace budu s Vámi neustále v kontaktu a podle potřeby řešíme detaily, aby vše dopadlo přesně jako v návrhu.

Finální fází projektu je předání. Vaše spokojenost je u nás na prvním místě, a proto si dáme maximálně záležet, abyste od nás odcházeli nadšeni.

06

partneři realizací

kontaktujte nás